Przejdź do treści

Marcin Olak.

Gitarzysta.

  • Aktualności
  • Info
  • Projekty
  • Koncerty
  • Płyty
  • Muzyka
  • Kontakt
  • English
Opublikowane w 19 września 202419 września 2024 przez Marcin

Muzykoterapia w Składzie Butelek

W piatek, 8. listopada zagram muzykę improwizowaną na gitarę solo. Tak spokojnie, żeby zamknąć oczy, odpocząć. Taka muzykoterapia na żywo. Choć słuchać!

Taka improwizacja brzmi na przykład tak…

8.11.2024, 20:00 – Marcin Olak solo @ Skład Butelek, Ul. 11 listopada 22, WAW, PL

KategorieAktualności, Koncert Tagifree improvised muzic, gitara solo, guitar, Marcin Olak, muzyka improwizowana

Nawigacja wpisu

Poprzedni wpisPoprzedni Warsztat improwizacji podczas Akademii Bassowej
Następny wpisNastępne Marcin Olak Trio – wracamy!

Najbliższy koncert

  • 19/06/2026 CoeXistenCe w Konin - Wieża Ciśnień

Kategorie

  • Aktualności
  • Czytelnia
  • Koncert
  • Posłuchaj
  • Recenzje
  • Uncategorized
  • Video
  • Warsztaty

Tagi

  • Adam Baruch
  • Agusti Fernandez
  • Andrzej Kupniewski
  • Anna Gadt
  • broken live
  • Call me M
  • Dom Pamięci Żydów Górnośląskich
  • Dziewczynnik
  • DZiK
  • Emilia Pawłowska
  • emilja
  • felietony
  • Galera Projekt Cafe
  • gitara
  • gitara klasyczna
  • guitar
  • Imagine Nation
  • Improwizacja
  • jaramsię
  • jazz
  • Jazzarium
  • Jazz Jamboree
  • koncert
  • Ksawery Wójciński
  • Liberty Ellman
  • Maciej Krawiec
  • Maciej Lewenstein
  • Marcin Olak
  • Marcin Olak Trio
  • Marta Dębska
  • Miki Wielecki
  • Noc Muzeów
  • nowa płyta
  • PanDymińska
  • Patryk Zakrocki
  • poczytalny
  • radio
  • recenzja
  • Songwriter
  • Spontaneous Chamber Music
  • tociężkapracaalektośtomusirobić
  • video
  • Vol. 2
  • wywiad
  • Łowicka
  • Bandcamp
  • Instagram
  • YouTube
Dumnie wspierane przez WordPress